نوشیدن بازار ایرانی خبر اقتصادی

نوشیدن: بازار ایرانی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فردوسی‌پور آمده فوتبال را نابود کند/ در استقلال خیلی زجر کشیدم ، قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: شش گلی که به استقلال خوزستان زدیم به تاریخ پیوست، بازی ذوب‌آهن و استقلال هر لحظه تاکتیکی است.

فردوسی‌پور آمده فوتبال را نابود کند/ در استقلال خیلی زجر کشیدم ، قلعه‌نویی

قلعه نویی: فردوسی پور آمده فوتبال را نابود کند/ در استقلال خیلی زجر کشیدم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: شش گلی که به استقلال خوزستان زدیم به تاریخ پیوست، بازی ذوب آهن و استقلال هر لحظه تاکتیکی است.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم ذوب آهن در نشست خبری پیش از دیدار برابر استقلال گفت: ابتدا جا دارد یادی از آقای باباحاجی کنم. هفته دفاع مقدس را هم تبریک می گویم. اگر آن عزیزان که جان خود را فدا کردند امروز بودند وضع مملکت این گونه نبود.

فردوسی‌پور آمده فوتبال را نابود کند/ در استقلال خیلی زجر کشیدم ، قلعه‌نویی

۶ گل ما به استقلال خوزستان به تاریخ پیوست

او راجع به اوضاع استقلال گفت: یک سری بازی ها است که ربطی به جدول ندارد. داربی پارسال را ببینید. شرایط و جایگاه دو تیم متفاوت بود ولی استقلال برد. ما راجع به تیم خود صحبت می کنیم. درست است که شش گل در بازی قبل زدیم ولی آن بازی به تاریخ پیوست. فردای تمرین گفتم که ما نسبت به صدرنشین هفت امتیاز کم داریم. این که شرایط استقلال چگونه هست، من نباید در این باره به لحاظ اخلاقی صحبت کنم. هر لحظه بازی استقلال و ذوب آهن تاکتیکی بوده است و امیدوارم فردا مردم از بازی لذت ببرند.

سرمربی ذوب آهن راجع به حساسیت بازی با استقلال گفت: من در همه بازی ها حساسیت دارم و با قدرت وارد می شوم. حتی بازی قبل هم تا آخر لب خط بودم. این که آیا این بازی حساس است را نمی دانم و از دوستان دیگر بپرسید. البته شاید به قول شما این بازی متفاوت تر از دیگر بازی ها باشد. من به بازیکنانم گفته ام به فکر بازی خوب و جوانمردانه باشند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: شش گلی که به استقلال خوزستان زدیم به تاریخ پیوست، بازی ذوب‌آهن و استقلال هر لحظه تاکتیکی است.

مربی پروازی نیستم و راجع به استقلال حرف نمی زنم

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هر لحظه در مواقع بحرانی با استقلال روبه رو شود و آیا به دنبال بازگشت به این تیم است گفت: اصول حرفه ای می گوید جایی که مسئولیت ندارم صحبت نکنم. در آخر صحبت هایم یک سری حرف کلی را می گویم. من هر تیمی بوده ام هر لحظه وجدان کاری داشته ام. من مربی پروازی نیستم. اجازه دهید راجع به تیمی دیگر صحبت نکنم.

قلعه نویی در تصویر العمل به این پرسش که نظرش راجع به این که آذری گفته همه بسیج شده است اند تا استقلال پیروز شود، گفت: آقای آذری این را گفته اند؟ من این صحبت را نخوانده ام. شاید منظورش تلاش درون تیمی بوده هست. یعنی این که استقلالی ها تلاش می کنند ببرند. بهتر است باقی مساله را از خود ایشان بپرسید.

فردوسی‌پور آمده فوتبال را نابود کند/ در استقلال خیلی زجر کشیدم ، قلعه‌نویی

وی راجع به تقابلش با منصوریان گفت: من الان تمام تمرکزم روی ذوب آهن هست. به هرحال چون هر دو از خانواده استقلال هستیم جدال حساس است ولی هنگامی که که منصوریان در نفت بود تمام تمرکزش روی تیم خودش بود. خوشحالم یک بار دیگر هواداران را می بینم. دیدن هواداران در هر شرایطی لذت بخش است.

صدا و سیما وقت بدهد راجع به استقلال از دسته ۳ تا امروز حرف می زنم

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به این پرسش که آیا از طرفداران تیم استقلال دلخور هست، گفت: من از استقلالی ها دلخور نیستم. اگر یک روز آقای دکتر عسگری ریاست صدا و سیما وقت بدهد یک ساعت راجع به همه پرسشها استقلال از زمانی که در دسته سه بود تا الان حرف می زنم. همه این ها را یک روز می گویم. از ایشان خواهش می کنم که در یک شرایط مناسب راجع به کلیات استقلال یک سری پرسشها را روشن کنم و قضاوت را هم مردم بر عهده دارند. من از طرفداران استقلال ناراحت نبودم. دوست نداشتم این پرسشها در استقلال باشد. من کی بعضی پرسشها را گفتم؟ الان خیلی چیزها را می بینیم. دیشب من برنامه “۹۰” را ندیدم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: شش گلی که به استقلال خوزستان زدیم به تاریخ پیوست، بازی ذوب‌آهن و استقلال هر لحظه تاکتیکی است.

زمان ما رازها خانوادگی معنی نداشت؟

او ادامه داد: یک جا شنیدم که مجری محترم گفته که مردها رازها درون خانوادگی را نگویید. آیا آن موقع که رختکن ما را نشان داد رازها خانوادگی نبود؟ (خطاب به خبرنگاران) آیا حرف من را تایید نمی کنید؟ هزاردستان اینجا هم هست؟ از هزاردستان نترسید، از اهل بیت (س) بترسید. هزار بار است که گفته ام کل آن فیلم رختکن ما را پخش کن.

فردوسی‌پور آمده فوتبال را نابود کند/ در استقلال خیلی زجر کشیدم ، قلعه‌نویی

یک جاهایی را قطع و وصل نکنید. یک روز بعد از جام ملت ها گفتم که تیم ما خوب می دوید و او به من گفت که برو دونده بیار. کی روش همین حرف را زد و گفت به به! می خواهم بگویم که او آمده فوتبال را نابود کند. مدیران مملکت از او می ترسند. ما آمده ایم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم. آن جاهایی که او صدا گذاری کرده من راجع به مردم صحبت کردم. یک آقایی بود که آن وقت بعدها آمد از من حلالیت گرفت و گفت که با من بازی شد. احساس می کنم که به خودم خیانت کرده ام. رختکن من رازها نبود ولی دیشب رازها بود. خداوند دست ها را یکی یکی رو می کند.

در استقلال خیلی زجر کشیدم

وی راجع به اتفاقات برنامه ۹۰ گفت: پرسشها درون خانوادگی باید درون خانواده بماند. من در استقلال خیلی زجر کشیدم. خیلی کارها کردیم که کار به اینجا نکشد. مردها آمدند به ما التماس کردند. با کد و نفر اسامی را می گویم. یقینا ما هم پرسشها داشتیم ولی پرسشها را درون خانواده حل می کنیم. من بعد از فجرسپاسی کلی داد و بیداد کردم. بازیکنی که روزی ۲ میلیون می گیرد باید قربان صدقه اش رفت؟ مگر شما خبرنگاران چقدر در ماه می گیرد؟ یک جاهایی پرونده بعضی ها را در می آورم و می شوم مرد و یک روز به من می گویند قلعه نویی ما را نابود کرد.

سرمربی ذوب آهن راجع به اهدافش در این تیم گفت: من اصفهان را دوست دارم و با نشانه این تیم را گزینش کردم. ذوب آهن جزو تیم های ریشه دار و ساختارمند هست. یقینا ما جهت ذوب آهن چشم انداز خوبی داریم. ذوب آهن هر لحظه تیمی اخلاق مدار بوده و ما هم دنبال همین هستیم. کاری که هرجا کردم را این جا هم کردم. در استقلال و تراکتورسازی تیم سایه ایجاد کردم. این جوانان فعلی تراکتورسازی از کجا آمده اند؟ من جایی که هستم تلاش می کنم تیمی درست کنم که اگر نبودم هم تیم نتیجه بگیرد. سپاهان و مس کرمان را بعد از من ببینید. مس بعد از من با درایت مظلومی سهمیه آسیا گرفت. سپاهان بعد از من قهرمان لیگ شد. تراکتورسازی هم شرایط مشابه داشت. یک روز به آقای ساکت گفتم که نیامدم دوتا توپ بزنم. آمده ام تا اثرگذاری داشته باشم. در ذوب آهن هم فکر و ذکر ما این است که تیم سایه ایجاد کنیم. فوتبال این گونه نیست که من بگویم چندم می شویم. منچستر جزو تیم های ثرتمند دنیا هست. بعد فرگوسن چقدر دچار مسئله است؟ ما اگر بدشانسی و غلط های داوری نبود شرایطمان تفاوت می کرد.

او راجع به احتمال گلزنی تیمش برابر استقلال گفت: نشانه ما هر لحظه گل زدن و گل نخوردن هست. دوستان هر لحظه به من می تازند ولی هر جا بوده ام کمترین گل خورده و بالاترین گل زده مال تیم من بوده هست. ما به دنبال یک فوتبال هجومی هستیم. فردا هم به دنبال قطع ارتباط هافبک و دفاع استقلال هستیم تا کار را پیش ببریم.

قلعه نویی راجع به اوضاع بازیکن تازه تیمش “کی روش” گفت: نامه قبل از این که به کلوب ذوب آهن بیاید به آن برنامه (برنامه “۹۰”) رفته هست. این جا هم می بینیم که رازها درون خانواده هست. شما از لیگ افغانستان می توانید بازیکن بیاورید ولی از برزیل نه. در برزیل لیگ های مختلفی هست. این بازیکن هم از لحاظ کیفیت خیلی خوب هست. ما این بازیکن را خواستیم و آقای آذری هم یک استعلام گرفت. نامه ای که کلوب به شرکت لیگ زد وجود دارد. ما خودمان خواستیم تا استعلام گرفته شود و منتظر نامه کمیته انضباطی هستیم. قیمت بازیکن با کیفیت، ۲ میلیون دلار است و این بازیکن هم به کشور عزیزمان ایران نمی آید. با این قیمت ها می روند ترکیه و کشورهای عربی بازی می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به جای تلویزیون در یک نشست خبری افشاگری نمی کند، گفت: می خواهم همه ببینند. بعد از جام ملت های آسیا آمدند مرا محاکمه کردند. در رنکینگ آسیا هم موفق بودیم. بعد ۳۰ سال از عسگری می خواهم که صحبت کنم. هر کس هم خواست بیاید روی خط، ما در خدمت او هستیم.

قلعه نویی در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به احتمال حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم پرسشها نفت و استقلال حل شود و این تیم ها که حقشان است به آسیا بروند.

حق پرسپولیس، قهرمانی است

وی در آخر با تمجید از پرسپولیس گفت: من شخصیت و انسانیت برانکو را در آلمان شناختم. بابت بازی تاکتیکی و با غیرتشان به آنها تبریک می گویم و امیدوارم پرسپولیس ایران، قهرمان آسیا شود. این تیم از لحاظ فنی و اخلاقی حقش قهرمانی است.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | فوتبال | استقلال | استقلال | خانواده | بازیکنان | سرمربی تیم ذوب آهن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz