نوشیدن بازار ایرانی خبر اقتصادی

نوشیدن: بازار ایرانی خبر اقتصادی

سریال «روزهای بهتر» مناسبتی شد

میزان نوشت:احمد زالی، تهیه کننده «روزهای بهتر» راجع به این سریال گفت: «از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر دو قسمت باقی مانده است که در حال تهیه طرح و نگارش فیلنام ..

ادامه مطلب

«دنیای ژوراسیک ۳» کارگردانش را آشنایی

کالین ترورو جهت کارگردانی «دنیای ژوراسیک ۳» بازمی‌گردد و قسمت بعدی این فیلم پرفروش را می‌سازد. «دنیای ژوراسیک ۳» کارگردانش را شناخت عبارا..

ادامه مطلب

تصویر ، پاسخ بهاره رهنما به سایت‌هایی که او را به حمایت از چندهمسری متهم کردند

بهاره رهنما به شایعه‌ای که راجع به حمایت او از چند همسری انتشار یافته بود، در اینستاگرام پاسخ داد. پاسخ بهاره رهنما به سایت هایی که او را به حمایت از..

ادامه مطلب

منزل سینما هیچ کاری برایم نکرده است / با محمد شیری

بازیگر 68 ساله که از روی علاقه و در جوانی وارد حرفه بازیگری شده است امروز از انتخابی که کرده پشیمان نیست، هرچند سرنوشت برایش سخت و سخت‌تر می‌شود، ولی..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (636)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

شوهرم ایرانی بود نه لس آنجلسی/ مشایی تلفنی گفت مجوز کار به حبیب می دهیم اما… ، همسر حبیب محبیان

روزنامه ابتکار با ناهید بسیم، همسر حبیب محبیان(خواننده) مصاحبه ای انجام داده است. همسر حبیب محبیان:شوهرم ایرانی بود نه لس آنجلسی/مشایی تل..

ادامه مطلب

تصاویر ، بعد از ۴۰ سال ناصر ملک‌مطیعی پا به زورخانه گذاشت

به مناسبت پنجاهمین سالگرد درگذشت دنیا پهلوان غلامرضا تختی و روز جوانمردی از ناصر ملک‌مطیعی تقدیر به عمل آمد و این هنرمند پیشکسوت پا به زورخانه گذاشت. بعد ا..

ادامه مطلب