نوشیدن بازار ایرانی خبر اقتصادی

نوشیدن: بازار ایرانی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ناظم مدرسه مسئله روانی نداشت ، معاینه 7 دانش آموز اتفاق مدرسه غرب تهران

رئیس شرکت پزشکی قانونی کشور از معاینه هفت دانش آموز مدرسه‌ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی پزشکی قانونی خبر داد. 

ناظم مدرسه مسئله روانی نداشت ، معاینه 7 دانش آموز اتفاق مدرسه غرب تهران

معاینه 7 دانش آموز اتفاق مدرسه غرب تهران/ ناظم مدرسه مسئله روانی نداشت

عبارات مهم : مدرسه

رئیس شرکت پزشکی قانونی کشور از معاینه هفت دانش آموز مدرسه ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی پزشکی قانونی خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر احمد شجاعی در حاشیه شصت و دومین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح های خاص ترافیکی با حضور در جمع خبرنگاران راجع به اتفاق رخ داده در یکی از مدارس غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران و کارها انجام شده است از سوی پزشکی قانونی اظهار کرد: در این خصوص هفت دانش آموز تحت معاینه قرار گرفته و با توجه به اینکه هیچ کدام ادعای تجاوز فیزیکی نداشتند معاینه جسمانی نیز بر روی آنان انجام نشد.

وی با بیان اینکه از میان هر هفت دانش آموز همگی سالم بودند، گفت: تنها دو دانش آموز دچار پرسشها روانشناختی بودند.

ناظم مدرسه مسئله روانی نداشت ، معاینه 7 دانش آموز اتفاق مدرسه غرب تهران

رئیس شرکت پزشکی قانونی راجع به اوضاع ناظم مدرسه نیز گفت: ناظم این مدرسه نیز جهت انجام آزمون های روانشناختی و شخصیتی به روانپزشکان قانونی معرفی شد و در حال حاضر برابر آزمایش های مختلفی که تا کنون بر روی وی انجام شده است مسئله خاصی در این فرد دیده نشده ولی آزمایش های بعدی نیز بر روی این فرد انجام خواهد شد.

شجاعی در شصت و دومین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح های خاص ترافیکی نیز گفت: در سال 91، 19 هزار و 89 نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند و این درحالیست که در سال 95 علیرغم زیاد کردن تعداد وسایل نقلیه و افراد دارای گواهینامه این آمار به 15 هزار و 932 نفر کم کردن داشت.

رئیس شرکت پزشکی قانونی کشور از معاینه هفت دانش آموز مدرسه‌ای در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی پزشکی قانونی خبر داد. 

شجاعی با بیان اینکه در سال 96 شاهد زیاد کردن 1.7 درصدی جان باختگان حوادث رانندگی بودیم، گفت: این آمار در سال 96 به 16 هزار و 201 نفر رسید.

شجاعی افزود: به همین جهت آینده نگری ما این است که امسال شاهد زیاد کردن قربانیان حوادث رانندگی در سطح کشور باشیم. البته اگر این آمار با تعداد خودروها و افراد دارای گواهینامه مقایسه کنیم نشان می دهد که آمار زیاد کردن چندانی نیافته است.

شجاعی همچنین به اظهار نظری در یک برنامه تلویزیونی اشاره کرد و گفت: پزشکی قانونی را به خدشه دار بودن آمار متهم کرده بودند در حالیکه چنین اظهار نظری صحت ندارد و ما در آمارهای پزشکی قانونی آن دسته از افرادی را که تا یک ماه بعد در بیمارستان نیز فوت کنند در نظر خواهیم گرفت و به همین علت است که آمارهای پزشکی قانونی با تاخیر یک ماهه اعلام می شود.

ناظم مدرسه مسئله روانی نداشت ، معاینه 7 دانش آموز اتفاق مدرسه غرب تهران

وی با بیان اینکه تعداد افرادی که یک ماه بعد از تصادف در بیمارستان ها جان خود را از دست می دهند بسیار اندک هست، گفت: بنابراین هیچ کس نمی تواند بگوید که آمار پزشکی قانونی خدشه دار است.

واژه های کلیدی: مدرسه | پزشکی | قانونی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz